Gestrike Festivalen - 170527
Gestrike RT
Anders Nordén Ljusdals MS omg.1 |
|
Hampus Granlund Järbo MK omg.1 |
|
Dennis Lundberg Gestrike RT omg.1 |
|
Anders Eriksson-Glad Sandvikens MK omg.1 |
|
Bengt Johansson Rasbo MK omg.1 |
|
Torbjörn Hällström SMK Hälsinge omg.1 |
|
Annika Forsberg Sandvikens MK omg.1 |
|
Elvira Hansson AMF Årsunda omg.1 |
|
Agnes Åsberg Gestrike RT omg.1 |
|
Marléne Ehn SMK Hedemora omg.1 |
|
Jonas Olsson Bollnäs MK omg.1 |
|
Lars Bodell, SMK Söderhamn Tom Larsson, Films MK omg.1 |
|
Martin Hedberg Siljan BRK omg.1 |
|
David Rigglöv, SMK Gävle Andreas Turner, Borlänge MK omg.1 |
|
Mikael Sundberg Ånge MK omg.1 |
|
Sten-Inge Åkerlind Hede MK omg,1 |
|
Fredrik Byrevik, Films MK Per Malm, SHRA Avesta omg.1 |
|
Tony Jonsson, Järbo MK Kristian Bieth, Siljan BRK omg.1 |
|
Anders Westlund Gestrike RT omg.1 |
|
Krister Wiberg Örnsköldsviks MK omg.1 |
|
Tomas Hansson Hofors MK omg.1 |
|
Lars Fältman Ludvika MS omg.1 |
|
Albin Källgren Gestrike RT omg.1 |
|
Marcus Nyström Älvsbyns MS omg.1 |
|
Marcus Johnsen Laxå MK omg.1 |
|
Sebastian Eriksson SMK Söderhamn omg.2 |
|
Casper Falk, SMK Gävle Elina Sigvardsson, AMF Årsunda omg.2 |
|
Johan Nordén Ljusdals MS omg.2 |
|
Kenneth Pettersson Films MK omg.2 |
|
Thomas Nilsson AMF Årsunda omg.2 |
|
Olle Lundberg Gestrike RT omg.2 |
|
Kerstin Berglund MK Team Treske omg.2 |
|
Johanna Lind SMK Hedemora omg.2 |
|
Sara Boström Järbo MK omg.2 |
|
Kim Granath Films MK omg.2 |
|
Fredrik Borg, SMK Hälsinge Albin Källgren, Gestrike RT omg.2 |
|
Pontus Karlsson Rasbo MK omg.2 |
|
Tobias Andersson, Sotenäs MK Stefan Öberg, Ånge MK omg.2 |
|
Mats Kjellin Ljusdals MS omg.2 |
|
Markus Walther SMK Hälsinge omg.2 |
|
Joni Rahkonen Films MK omg.2 |
|
Mikael Johansson SMK Arboga omg.2 |
|
Christian Hansson, Skepptuna MK Othzén, SMK Gävle omg.2 |
|
Elina Sigvardsson AMF Årsunda omg.3 |
|
Malte Eriksson AMF Årsunda omg.3 |
|
Casper Falk SMK Gävle omg.3 |
|
Tilde Kjellin Ljusdals MS omg.3 |
|
Junior heat omg.3 |
|
Emil Blomkvist Hofors MK omg.3 |
|
Jörgen Lindgren Gestrike RT omg.3 |
|
Kjell Olsson SMK Gävle omg.3 |
|
Kjell Gilberg Gestrike RT omg.3 |
|
Micael Larsson Jämtlands MK omg.3 |
|
Kenth Palm Ilsbo MK omg.3 |
|
Torbjörn Hällström, SMK Hälsinge Johan Oscarsson, Sandvikens MK omg.3 |
|
Jennie Käll, MSK Hammaren Rebecca Hagström, Järbo MK Erika Lindh, Gestrike RT omg.3 |
|
Therese Johansson, Rabo MK Annika Isaksson, Hofors MK Agnes Åsberg, Gestrike RT omg.3 |
|
Sara Westlund Gestrike RT omg.3 |
|
Maja Larsson Järbo MK omg.3 |
|
Hanna Larsson MK Orion omg.3 |
|
Aj aj | |
Emil Gilberg Gestrike RT omg.3 |
|
Christer Sigvardsson AMF Årsunda omg.3 |
|
Marcus Jonsson SMK Hedemora omg.3 |
|
Lars Bodell SMK Söderhamn omg.3 |
|
Senior heat omg.3 |
|
Christian Hansson Skepptuna MK omg.3 |
|
Andre Magnusson, Lycksele MK Martin Hedberg, Siljan BRK omg.3 |
|
Michael Johansson Hofors MK omg.3 |
|
Michael Johansson Hofors MK omg.3 |
|
Andreas Jonsson SMK Sundsvall omg.3 |
|
Mats Kjellin Ljusdals MS omg.3 |
|
Senior heat omg.3 |
|
Tobias Göransson Boxholm MK omg.3 |
|
Andreas Nordqvist Gestrike RT omg.3 |
|
Senior heat omg.3 |
|
Thomas Bylund Örnsköldviks MK omg.3 |
|
Benny Lindgren Gestrike RT omg.3 |
|
Benny Lindgren Gestrike RT omg.3 |
|
Tobbe Svärd MK Orion omg.3 |
|
Andreas Stålehammar Gestrike RT omg.1 |
|
Albin Källgren, Gestrike RT Stefan Lind, SMK Gävle omg.3 |
|
Niklas Eriksson Rasbo MK omg.3 |
|
Albin Olsson AMF Årsunda omg.3 |
|
Robin Green SMK Hedemora omg.3 |
|
Anders Westlund Gestrike RT omg.3 |
|
Jonas Klahr Mora MK omg.3 |
|
Pontus Karlsson, Rasbo MK Mattis Keisu, SMK Uppsala omg.3 |
|
Dan Olsson SMK Gävle omg.3 |
|
Markus Walther, SMK Hälsinge Marcus Nyström, Älvsbyns MS omg.3 |
|
"Gurra" Josefsson Gestrike RT omg.3 |
|
Linus Andersson AMF Årsunda omg.3 |
|
David Stafås Lima MS omg.3 |
|
Eddie Gilberg, Gestrike RT Micke Westerlund, AMF Årsunda omg.3 |