Gestrikefestivalen - 250525
Gestrike RT
![]() |
Sam Arnesson Timrå MK omg.4 |
![]() |
Lars Gruhs Vansbro MK omg.4 |
![]() |
Hampus Enner Likenäs MK omg.4 |
![]() |
Lars Lundqvist AMF Årsunda omg.4 |
![]() |
Robin Eriksson Gestrike RT omg.4 |
![]() |
Tobias Oravamäki Gestrike RT omg.4 |
![]() |
Wilmer Westerling MK Kinda omg.4 |
![]() |
Hampus Johansson Sunnansjö MK omg.4 |
![]() |
Daniel Othzén SMK Gävle omg.4 |
![]() |
Linus Andersson AMF Årsunda omg.4 |
![]() |
Robert Morell Gestrike RT omg.4 |
![]() |
Tobbe Lundgren Härnösands MK omg.4 |
![]() |
Dennis Lundberg, Gestrike RT Anton Westby, Gestrike RT omg.4 |
![]() |
|
![]() |
Vilgot Svedberg Härnösands MK omg.4 |
![]() |
Hampus Hedman Ljusdals MS omg.4 |
![]() |
Alvin Karlsson Åsele MS omg.4 |
![]() |
Kevin Östlund Hofors MK omg.4 |
![]() |
Mikael Larsson Kullings MS omg.4 |
![]() |
|
![]() |
Patrik Albinsson, Fredriksbergs MS Jesper Öberg, AMF Årsunda omg.4 |
![]() |
Oskar Svensson Gestrike RT omg.4 |
![]() |
Erik Berg Jämtlands MK omg.4 |
![]() |
Jonas Norgren Hofors MK omg.4 |
![]() |
Anders Nordén Ljusdals MS omg.4 |
![]() |
Alexander Nordkvist Gestrike RT omg.4 |
![]() |
Kristian Bieth Siljan BRK omg.4 |
![]() |
Håkan Persson Laxå MK |
![]() |
Linus Uhr AMF Årsunda omg.4 |
![]() |
Malte Forsman Älsbyns MS omg.5 |
![]() |
Gustav Hurula Waltersson Sunnansjö MK omg.5 |
![]() |
Hampus Enner, Likenäs MK Robin Dahlqvist, Sandvikens MK omg.5 |
![]() |
Gustav Kvick Gestrike RT omg.5 |
![]() |
Lars Lundqvist AMF Årsunda omg.5 |
![]() |
Thommy Landström MS Umeå omg.5 |
![]() |
Simon Gustavsson Sunnansjö MK omg.5 |
![]() |
Kevin Östlund Hofors MK omg.5 |
![]() |
Benny Lindgren Gestrike RT omg.5 |
![]() |
Sam Arnesson Timrå MK omg.5 |
![]() |
Micke Ludde Heed Sunnansjö MK omg.5 |
![]() |
Gustaf Berggren Örnsköldsviks MK omg.5 |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
Daniel Nordin, Kramfors MSK Robin Engström, Sandvikens MK omg.5 |
![]() |
Rasmus Palm Strängnäs AMS omg.5 |
![]() |
Alvin Karlsson Åsele MS omg.5 |
![]() |
Oscar Hagström AMF Årsunda omg.5 |
![]() |
Daniel Bergvall Ragundadalens RC omg.5 |
![]() |
Robin Eriksson Gestrike RT omg.5 |
![]() |
Johan Kahlin Årjängs MK omg.5 |
![]() |
Tävlingen snyggast byggda RWD-bil. |
![]() |
Malve Westerling MK Kinda omg.5 |
![]() |
Oscar Persson AMF Årsunda omg.5 |
![]() |
Rasmus Lindberg Orust BSK omg.5 |
![]() |
Robert Morell Gestrike RT omg.5 |
![]() |
Johanna Svedberg Ljusdals MS omg.5 |
![]() |
Ellen Hjertberg Älvsbyns MS omg.5 |
![]() |
Emelie Eriksson Borlänge MK omg.5 |
![]() |
|
![]() |
Tindra Eriksson Säters MK omg.5 |
![]() |
Emilia Westerlund AMF Årsunda omg.5 |
![]() |
Mikael Kvick Gestrike RT omg.5 |
![]() |
Stefan Falk SMK Gävle omg.5 |
![]() |
Per Isaksson Fagersta MK omg.5 |
![]() |
Erik Jensén, Ånge MK Hasse Öberg, Gestrike RT omg.5 |
![]() |
Kevin Eriksson SMK Trollhättan sista chansen |
![]() |
Niclas Gustavsson SMK Hedemora sista chansen |
![]() |
Daniel Eckeskog Ånge MK sista chansen |
![]() |
Dan Olsson SMK Gävle D-final senior |
![]() |
Wilmer Westerling MK Kinda D-final senior |
![]() |
Linus Uhr, AMF Årsunda Casper Falk, SMK Gävle D-final senior |
![]() |
Malte Forsman Älvsbyns MS C-final junior |
![]() |
Ida Nylin, MK Ran C-final dam |
![]() |
Stina Lundqvist AMF Årsunda C-final dam |
![]() |
|
![]() |
Leif "Putte" Gilberg Gestrike RT C-final veteran |
![]() |
Per Isaksson Fagersta MK C-final veteran |
![]() |
Gustav Kvick Gestrike RT C-final senior |
![]() |
Daniel Bergvall Ragundadalens RC C-final senior |
![]() |
B-final junior |
![]() |
Aaron Andersson Timrå MK B-final junior |
![]() |
Malte Ackersten Kolsva MS B-final junior |
![]() |
Leif "Putte" Gilbderg Gestrike RT B-final veteran |
![]() |
Sam Arnesson, Timrå MK Tobbe Oravamäki, Gestrike RT B-final senior |
![]() |
Marcus Svärd med läckande servoolja. B-final senior. |
![]() |
Josefin Holkvist SMK Gävle A-final junior |
![]() |
Vilgot Stam SMK Hedemora A-final junior |
![]() |
|
![]() |
Vilgot Stam |
![]() |
Josefin Holmkvist SMK Gävle A-final junior |
![]() |
Vilgot Berggren Örnsköldsviks MK A-final junior |
![]() |
A-final dam |
![]() |
Mimmi Öhrn, SMK Söderhamn Jonna Hellberg, Grangärde RRC A-final dam |
![]() |
A-final veteran |
![]() |
Mikael Kvick Gestrike RT A-final veteran |
![]() |
A-final senior |
![]() |
Anders Nordén Ljusdals MS A-final senior |
![]() |
|
![]() |
Patrik Albinsson Fredriksbergs MK A-final senior |
![]() |
A-finals segrarna. Dam: Jennie Göransson Senior: Patrik Albinsson Junior: Aaron Andersson Veteran: Patrik Westerlund |